Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти в Барашівській ЗОШ І‑ІІІ ст.

13 грудня 2018 року в Барашівській ЗОШ І‑ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів Житомирського району.

На початку зібрання директор Барашівської ЗОШ І‑ІІІ ст. Махоріна Марина Григорівна ознайомила учасників семінару з історією школи, творчими здобутками вчителів та учнів.

Т.в.о. начальника відділу освіти Житомирської райдержадміністрації Дмитрієва Руслана Миколаївна детально проаналізувала результати складання ЗНО учнями ЗЗСО району в 2017‑2018 навчальному році, розповіла про підготовку проведення ЗНО у 2018‑2019 навчальному році. При цьому вона звернула особливу увагу на правильність оформлення документів при реєстрації учнів для проведення ЗНО‑2019 та висвітлила низку інших важливих освітянських питань.

Завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Татарчук Валентина Опанасівна у своєму виступі зупинилася на окремих положеннях Державного стандарту початкової освіти, а також ознайомила заступників директорів з новими методичними рекомендаціями щодо заповнення Класного журналу учнів 1 класу Нової української школи.

Заступник директора Барашівської школи з навчально-виховної роботи Карташова Галина Григорівна виступила з відео-презентацією «Організація методичної роботи в Барашівській ЗОШ І‑ІІІ ступенів», провела практикум-тренінг «Сучасний вчитель у Новій українській школі».

Всі учасники семінару плідно працювали над вирішенням педагогічних ситуацій, складали портрет сучасного вчителя Нової української школи, виконували вправу «Креативні історії з життя школи», розглядали складові управлінського потенціалу. При вирішенні цих завдань учасники семінару виявили нестандартність мислення, уміння вирішувати конфліктні ситуації, обізнаність з вимогами Нової української школи.

Також заступники відвідали виховний захід «Україна – це Ми!», який підготували вчителі української мови та літератури Середюк Валентина Володимирівна та Фесенко Людмила Ігорівна. Учні школи продемонстрували почуття любові до Батьківщини, шани до національних символів, народних традицій України, розкрили таланти у віршах та піснях.

 

Заступник директора школи з НВР
Карташова Галина Григорівна
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90