Сергій Микитюк відвідав Садківську та Черемошнянську школи

31 жовтня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк відвідав школи у Садках та Черемошному з метою ознайомлення із загальним станом справ та серед іншого й зі станом облаштування класів для першачків, для яких у рамках першого року реалізації освітньої реформи «Нова українська школа» вже частково поставлено нові меблі та техніку.

У Садківській ЗОШ І‑ІІІ ст. до першого класу цьогоріч пішло 14 дітей, кожен з яких вже має нову парту та стілець. Конфігурація нових меблів дозволяє учням працювати учням як поодинці, так і в групах. Також новий стіл має учитель. Окрім цього у класі облаштовано й ігрову зону. Серед нагальних потреб школи у Садках, що характерно й для інших навчальних закладів району, – організація сучасного освітлення класів. Ознайомився С. Микитюк й зі станом справ у шкільній спортивній залі.

Варто відзначити, що нові меблі у рамках здійснення реформи придбано за співфінансування з державного та районного бюджетів – 90% виділила держава, 10% – район. Упродовж найближчих двох тижнів ними будуть забезпечені усі перші класи ЗОШ району.

У Черемошнянській ЗОШ цього року учні першого класу також забезпечені новими меблями. Головним завданням наразі є завершення ремонту теплотраси, а на найближчу перспективу – будівництво нової котельні, оскільки сьогодні втрати тепла тут є надвисокими. Орієнтовна вартість цих робіт складає близько 1 млн. грн. Підготовчі роботи районним відділом освіти вже ведуться і реалізація цього проекту буде передбачена у програмі економічного і соціального розвитку району на 2019 рік. Окрім цього, в школі існує потреба у заміні підлоги у спортивній залі, де вже ведуться ремонтні роботи.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90