«Школа ройових козацьких джур» стала стартом Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 12 по 14 грудня 2018 року у співпраці з управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, відділу освіти Житомирської райдержадміністрації, Житомирського округу МГО «Козацтво запорізьке» на базі оздоровчого табору «Орлятко» (Житомирський район, с. Левків) проведено другий військово-патріотичний вишкіл «Школа ройових козацьких джур».

Метою заходу була підготовка дітей та підлітків закладів освіти до участі в національно-патріотичних та військово-спортивних іграх, у тому числі Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). У заході взяли участь 37 юних керівників шкільних роїв із закладів освіти Житомирського району, у тому числі Станишівської, Глибочицької, Оліївської ОТГ.

Під час триденного навчання з вихованцями «Школи ройових» здійснено вишколи та тренування за Положенням про проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Кращі ройові району взяли участь у вишколах: «Ватра» (тренер Л. Мельник), «Рятівник» (тренер В. Веселовська), «Впоряд» (тренер І. Єпіфанцев), «Стрільба» (тренер Д. Пустигін), «Фізичний вишкіл» (тренер В. Фоміненко). Майстер-класи з організації дозвілля провели О. Крук та Н. Левандовська.

У напруженій але цікавій програмі пролетіли три дні. Після завершення вишколу учасникам, які успішно склали іспити, видані сертифікати Житомирського округу МГО «Козацтво запорізьке» на право обіймати посаду ройового козацьких джур та відзнаки.

Здобувши нові навички, враження, друзів, ройові залишили вишкіл та дали обіцянку згуртувати свої рої для зустрічі на районному етапі гри «Сокіл» («Джура»). А організатори заходу сподіваються на підтримку іниціативи та регулярне проведення вишкільних таборів.

 

Директор ДЮВПК «Сатурн»
І. Єпіфанцев
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90