Святкові зимові дійства у закладах освіти Житомирського району

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес, адже чисті дитячі душі по-справжньому відчувають красу, радість, щирість та вірять у дивовижну зимову казку.

Чарівні дійства завітали й до школярів усіх освітніх закладів Житомирського району. Ялинки-красуні з яскравими вогнями, святково прибрані навчальні кабінети та зали створили атмосферу радісного передчуття Нового року. Запальні танці, веселі пісні, гумористичні сценки супроводжувались гучними оплесками та дитячим сміхом.
Активно працювали школярі й у «Майстернях Діда Мороза»: виготовляли новорічні прикраси, композиції, вироби, вітальні листівки, малювали малюнки. Вихованці змогли поринути у світ казки, взяли участь у святкових хороводах, естафетах і конкурсах.

Дні новорічного настрою підготували школярів і до зимових канікул. З метою попередження протиправної поведінки та дотримання правил техніки безпеки учнів під час зимових канікул педагоги освітніх закладів провели з учнями інструктажі: «Правила поведінки під час Новорічних та Різдвяних свят», «Дотримання правил дорожнього руху», «Пожежна безпека. Відкритий вогонь», «Небезпечні знахідки та незнайомці. Вибухонебезпечні предмети», «Передбачай! Уникай! Дій!», «Вибухонебезпечні піротехнічні прилади», «Поведінка біля ялинки».

Усі учні та педагоги отримали «солодкі подарунки» від депутата Верховної Ради України В.Й. Развадовського.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90