Трагічними сторінками історії

29 січня минає рівно 100 років від дня бою під Крутами. Весь український народ вшановує пам’ять трьохсот загиблих у нерівному бою.

Протягом тижня в Коднянській ЗОШ І‑ІІІ ст. було проведено ряд тематичних заходів: виховні години, уроки – пам’яті, години спілкування, відео–перерви та ін., а також оформлено інформаційний віснику вестибюлі школи «Ми пам’ятаємо» та тематичну виставку у шкільній бібліотеці «Пам’яті героїв Крут».

Цікаво та доступно проведено виховну годину на тему «Бій під Крутами. Сто років тому» для учнів 2 класу класоводом Кравчук В.Ф., на якій діти були глибоко вражені почутим. Цікаво та змістовно пройшла виховна година у третьому класі «Пам’яті Героїв Крут» проведена класоводом Зацерківною Л.С. спільно з вчителем історії Лособик М.К.

У 5 класі проведено годину спілкування на тему «Бій під Крутами. Як це було?» Класний керівник Рудніцька А.Г. у доступній формі для учнів підготувала цікавий матеріал з відеопрезентацією, діти, в свою чергу, були активними та уважними учасниками заходу.

На виховній годині у 6 класі «Герої Крут – для нащадків взірець» присутніх вразили елементи інсценізації «Повертайся, сину, живим» у виконанні Ольшанської Тетяни та Лапчика Дмитра.

Подвиг української юні під Крутами було яскраво продемонстровано на виховній годині в 7 класі «Пам’ятаємо героїв Крут», а для учнів 8 класу проведено реквієм «Героїзм юних українців в обороні України. 1918 рік. Крути».

Завершальним акордом для учнів усієї школи стала відео-перерва на тему «100 років пам’яті Крут», проведена учнями 9‑11 класів.

Святим обов’язком справжніх патріотів є пам’ять про подвиг юних студентів, які полягли за незалежність нашої держави.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90