Тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Впевнений старт»

«Виховання — справа важка, і поліпшення його умов — один із священних обов’язків кожної людини, бо немає нічого важливішого, як освіта самого себе і своїх ближніх»Сократ

Дошкільна освіта – обов’язкова первинна складова частина безперервної освіти в Україні, спрямована на забезпечення різнобічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних психічних та фізичних особливостей, культурних потреб, набуття дітьми життєвого досвіду, вироблення умінь та навичок, необхідних для подальшого навчання.

27 березня 2018 року в малому залі Житомирської райдержадміністрації був проведений тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти по впровадженню освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Мета тренінгу: показати переваги та можливості роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».


Роль тренера виконувала вихователь-методист Озерненського центру розвитку дитини «Сонячний теремок» Насонова Тетяна Петрівна, яка презентувала програму «Впевнений старт» програмно-методичний комплекс до неї (книга вихователя, книга для батьків), ознайомила з алгоритмом організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу за даним комплексом, надала інформацію щодо замовлення комплектів «Впевнений старт». На завершення тренінгу, Тетяна Петрівна провела анкетування та зібрала скарбничку мотивації.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90