У Левківській ЗОШ відкрили сучасну медіатеку

30 серпня у Левківській ЗОШ І‑ІІІ ст. Житомирського району урочисто відкрито сучасну медіатеку. Таким чином, учні школи з нового навчального року зможуть користуватися принципово новим, інтерактивним освітнім простором, який облаштовано в освітньому закладі у рекордно короткий термін.

На відкриття медіатеки завітали голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, його заступник Микола Козарчук, заступник голови районної ради Василь Стах, начальник обласного управління освіти і науки Лариса Шевчук, начальник районного відділу освіти Світлана Давиденко, сільський голова Олександр Окоча, керівник підрядної організації Костянтин Гончар, депутати районної ради Василь Козел та Анатолій Давидов.

С. Микитюк привітав дітей та педагогічний колектив школи з якісним оновленням навчальної бази та вручив подяки райдержадміністрації О. Окочі та К. Гончару за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток населених пунктів Левківської сільської ради, турботу про дітей, проведену роботу у напрямку зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти.

Наразі медіатека обладнана сучасним приладдям та новими яскравими меблями. Тут у наявності і мультимедійна дошка, і доступ до швидкісного Інтернету, є полиці з книгами, комп’ютерна техніка – усе це тепер доступно учням Левківської школи. Тут діти зможуть знаходити друзів, спілкуватися з ними і навчатися не лише за підручниками, а й шляхом використання сучасних методів. Витратили на проект 470 тисяч гривень: 240 тис. грн. виділила сільська рада на придбання комп’ютерів та інтерактивних комплексів, 180 тис. грн. виділено з обласного бюджету на проведення ремонтних робіт та 50 тис. – кошти освітньої субвенції з районного бюджету.

Нагадаємо, що 3‑го серпня Левківська школа отримала статус опорної. Відвідують її діти з Левкова та довколишніх сіл. Це найбільша сільська школа в районі. Тут навчається 386 дітей, з них 54 – першокласники. У школі функціонує 19 класів, викладання в яких здійснюють 45 педагогів. Школа має шкільний автобус, яким доїжджає 93 учні: 13 з Клітчина. 38 – з Калинівки та 42 – з Димарки.

За рейтингом шкіл району у 2017-2018 н.р. заклад посів п’яте місце. Досягненням колективу є те, що школярі демонструють високі результати в предметних олімпіадах, мають вагомі досягнення в предметних, інтелектуальних та творчих конкурсах.

Облаштування медіатеки – це перший крок у реформуванні освітнього простору. У школі планують ще оновити клас біології, фізики та хімії, аби дітям було цікаво навчатися, облаштувати лінгафонний кабінет і міні-футбольне поле зі штучним покриттям.

Це не перша медіатека в Житомирському районі. З початком навчального року вони також функціонуватимуть у Новогуйвинській та Озерненській гімназіях, у Станишівській ОТГ.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90