У закладах освіти Житомирського району відбулися випускні вечори

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

В останні дні червня 2019 року відбулось хвилююче прощання зі школою – випускні вечори для учнів 11‑х класів. У 2018-2019 навчальному році 161 випускник отримав документи про загальну середню освіту. Двоє з них отримали золоті медалі «За високі досягнення у навчанні»: 1 учень Новогуйвинської гімназії, 1 учень Озерненської гімназії та троє отримали срібні медалі «За успіхи у навчанні»: 2 учні Березівської ЗОШ І‑ІІІ ст., 1 учень Озерненської гімназії

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали директори, вчителі, батьки та офіційні особи.

І школярі не забули віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками. Прощалися зі своїм безтурботним дитинством. Нехай вони будуть щасливі – випускники 2019!

Так, 27 червня 2019 року в Озерненській гімназії відбулися урочистості з нагоди вручення випускникам свідоцтв про повну загальну середню освіту. Зі стін навчального закладу випущено 32 випускники: 10 дівчат і 22 юнаки.

Одинадцять років вони йшли дорогою знань до сьогоднішньої мети, до сьогоднішнього дня. За цей час пізнали почуття відповідальності, набули певних життєвих навичок, отримали певні знання. Про це свідчать факти:

  • 1 учениця нагороджена золотою медаллю «За високі успіхи у навчанні»;
  • 1 учениця нагороджена срібною медаллю «За успіхи у навчанні»;
  • 2 учениці нагороджено Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»;
  • 11 випускників (34%) у свідоцтві про повну загальну середню освіту мають бали лише високого та достатнього рівня.

Серед випускників 2019 року – призери і учасники олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань від районного до всеукраїнського рівнів.

З вітальним словом до випускників, батьків, педагогів звернувся А.П. Власюк, директор гімназії.

Серед запрошених був командир гарнізону полковник Захарчук О.М., який привітав сьогоднішніх випускників зі святом. Побажав легкої і щасливої дороги у майбутнє.

Зворушливими були слова батьків, які благословили своїх дітей хлібом, дали настанови для подальшого здійснення мрій дітей.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90