Участь школярів Житомирського району у Всесвітній виставці «День Землі»

Вихованці гуртка «Євроклуб.Співдружність» Житомирського районного центру дитячої та юнацької творчості 5 років співпрацюють з Міжнародною організацією Life Link Friendship Schools Accociation, яка є організатором Всесвітньої виставки «День Землі» і працює за напрямками: Турбота про себе! Турбота про інших! Турбота про природу!

У цьому році вихованців гуртка запросили взяти участь у Всесвітньому проекті «День землі», який відбудеться у Вашингтоні, США.

Відділ освіти ЖРДА та Центр дитячої і юнацької творчості в квітні-травні оголосили районну акцію «Парашути для планети» з метою ширшого залучення учнівської молоді до участі в екологічному русі із збереження навколишнього середовища. Учасники акції виготовили велику кількість маленьких паперових парашутів, на куполах яких висвітлили свою діяльність у напрямку збереження природи в своєму населеному пункті, розповіли про добрі справи та турботу про тварин, написали невеличкі твори про вплив зміни клімату на наше навколишнє середовище, склали власні послання надій «Світ для людини».

11 червня на базі оздоровчого табору при Новогуйвинський гімназіі керівником гуртка «Євроклуб.Співдружність» ЦДЮТ Кремінською Є.В. організовано свято і підведено підсумки районної акції «Парашути для планети». Учасники акції закінчили розмалювувати великий парашут (діаметром 4 м), на якому висвітлили найкращі справи в напрямку збереження довкілля. Підсумок роботи діти писали англійською та українською мовами, закликаючи всіх людей планети Земля оберігати і захищати природу. До дітей звернулась директор ЦДЮТ Лаговська С.Ф., яка наголосила на важливості участі дітей в екологічному русі із збереження навколишнього середовища.

Спонсорами районної акції стали голова Новогуйвинської селищної ради Гончаренко Зоя Григорівна та приватний підприємець Макаревич Антоніна Володимирівна, які виділили кошти на тканину для пошиття парашуту, фарби, фломастери. А завдяки депутату Житомирської районної ради Парфентієвої Тетяни Миколаївни учасники районної акції мають змогу відправити розмальований парашут до Вашингтону на Всесвітню виставку День Землі, де весь світ дізнається про добрі справи дітей Житомирського району, які постійно дбають про чистоту навколишнього середовища.

З учасниками заходу провела танцювальний флешмоб керівник танцювального гуртка ЦДЮТ Кривопішина Д.А.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90