В Озерненській гімназії відзначили День Пам’яті жертв Бабиного Яру

29 вересня у всіх загальноосвітніх навчальних закладах проводяться уроки пам’яті. У цей день 1941 року нацисти знищили в Києві десятки тисяч громадян, мешканців міста, більшість з яких були євреями. Серед невинно закатованих були тисячі українців, росіян, громадян інших національностей. Усі 778 днів німецької окупації в Києві тривали розстріли і насильства. Злочини в Бабиному Яру перевершили всі відомі до цього часу трагедії.

В Озерненській гімназії в цей день проводились заходи, приурочені Дню Пам’яті жертв Бабиного Яру та трагічним подіям Голокосту.

Так, вчитель історії Геча Олена Анатоліївна, організувала попередні екскурсії з учнями гімназії по пам’ятних місцях та могилах жертв терору. Крім того, Олена Анатоліївна була активним учасником літньої школи з історії Голокосту в Україні, яка працювала на базі університету ім. Т.Г.Шевченка у місті Київ.

Класними керівниками гімназії проведені тематичні бесіди, уроки-реквієми, уроки пам’яті, уроки-презентації. Учні прийшли до висновку, що Голокост це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90