Відкриті змагання з військово-туристського багатоборства

На виконання розпорядження голови Житомирської райдержадміністрації від 17 січня 2019 р. № 12 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав», відповідно до Плану роботи відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації та з метою виховання патріотичної свідомості молоді, пропаганди та популяризації військово-прикладних видів спорту, підвищення навичок безпечної життєдіяльності, напрацювання практичних вмінь, технічної та тактичної майстерності молоді, виявлення сильніших команд району, 15 лютого 2019 р. на базі тренувального комплексу ДЮВПК «Сатурн» проведено відкриті змагання з військово-туристського багатоборства. У заході взяли участь команди 14 освітніх закладів Житомирського району, Станишівської ОТГ.

Урочисте відкриття заходу, підготовлене фахівцями районного Будинку культури, відбулося у гімнастичній залі Новогуйвинської гімназії. Теплі слова, пісні, музичні композиції лунали на честь ветеранів. Заступник голови Житомирської райдержадміністрації М. Козарчук побажав юним патріотам успіху і дав старт змаганням.

На етапі «Смуга перешкод» першими стали вихованці гуртка «Джура» Сінгурівської ЗОШ, кращими у випробуванні «Долікарська допомога» стали учні Березівської ЗОШ, першими у стрільбі стали представники Барашівської ЗОШ, краще всіх спорядив магазин АК набоями Морозов Євген (Сінгурівська ЗОШ), найспритнішим у вправі з макетом АК став Колодюк Максим (Коднянська ЗОШ). У загальному заліку першими стали багатоборці Сінгурівської ЗОШ І‑ІІІ ст. (тренер Алєйнікова Г.П.) та Головенківської ЗОШ І‑ІІ ст. (тренер Котович К.М.). Другє місце отримали представники Коднянської ЗОШ І‑ІІІ ст. та Зарічанської ЗОШ І‑ІІ ст. Третє місце вибороли допризовники Високопічської ЗОШ № 1.

Учасники змагань, керівники команд висловили подяку відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації, ДЮВПК «Сатурн» за якісну підготовку змагання, підтвердили своє бажання брати участь у військово-патріотичних заходах.

Переможці та тренери були нагороджені грамотами районної спілки воїнів-інтернаціоналістів.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90