Відкрито сезон пришкільних таборів

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним, багато в чому залежить від дорослих – організаторів програм відпочинку.

Літнє оздоровлення та відпочинок у закладах освіти Житомирського району – це комплекс заходів соціального, виховного, пізнавального, медичного, гігієнічного, фізкультурного, патріотичного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров`я дітей. Практика доводить, що успіх у роботі залежить від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, організувати творчі колективні справи.

З метою охоплення дітей різними формами оздоровлення та відпочинку, популяризації вивчення іноземних мов серед школярів на базі освітніх закладів Житомирського району у літній період з 28 травня по 14 червня функціонуватимуть 20 пришкільних таборів з організацією дворазового харчування та 6-годинним терміном перебування дітей, а також 17 мовних таборів.

Пришкільні табори відпочинку – важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку. Досвід минулих років доводить, що діти залишаються задоволені своїм відпочинком у пришкільних таборах.

Отож, бажаємо школярам змістовного та безпечного відпочинку!

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90