Відзначення Дня соборності України в Озерненській гімназії

Згідно з планом роботи відділу освіти та річним планом роботи гімназії 22 січня 2018 року проведено ряд заходів до Дня соборності України.
Всі заходи проводились організовано, мали чітку структуру. Кожен вихованець гімназії сприйняв День соборності України як велике державне свято. Учні гордяться цією величною і світлою датою в історії нашої держави – відбулась подія неперевершеного значення, в цей день було проголошено Акт злуки УНР із ЗУНР. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної та територіальної єдності. Воля людей проголошена на площі Святої Софії стала силою, що привела нашу Україну до незалежності. З цими словами звернулась в ранковій службі новин до учнів гімназії вчитель історії Геча О.А.

Також класними керівниками проведено виховні години, тематичні виставки художньої літератури в гімназійній бібліотеці, яку організувала бібліотекар гімназії.

У фойє гімназії учнівським самоврядуванням під керівництвом педагога-організатора оформлена виставка малюнків «Я люблю свою Україну».

Вчитель музичного мистецтва долучилась до участі у заходах. На перервах звучали музичні твори у виконанні українських артистів.

Уроки української мови та літератури розпочинались декламуванням творів Л.Костенко, В.Стуса.

День завершився загальногімназійним виховним заходом «Моя єдина Україна»! Відкрив захід директор Власюк А.П.

Заходи допомогли кожному учню усвідомити те, що лише в єдності дій та соборності душ можна досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90