Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України від Житомирського району

Відділення ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ
05-06 лютого 2018 року
Учасник Навчальний заклад Клас За оцінку роботи За контрольну За захист Всього балів Місце
Секція «Біологія людини»
Павельчук Ірина Валеріївна Озерненська гімназія Житомирського району 9 24,50 11,25 42,00 77,75 ІІІ
Секція «Валеологія»
Гурська Руслана Миколаївна Березівська ЗОШ І‑ІІІ ст. Житомирського району 10 22,66 18,00 35,34 76,00 ІІІ
Секція «Загальна біологія»
Єфремов Дмитро Дмитрович Садківська ЗОШ І‑ІІІ ст. Житомирського району 10 27,50 8,00 42,00 77,50 ІІІ


Відділення «ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО, ФОЛЬКЛОРИСТИКА ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВО»
12-13 лютого 2018 року
Учасник Навчальний заклад Клас За оцінку роботи За контрольну За захист Всього балів Місце
Секція «МИСТЕЦТВОЗНАВСТВО»
Довгаль Артем Ярославович Озерненська гімназія Житомирського району 10 25,66 22,00 39,66 87,32 І
Секція «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА»
Савчук Наталія Вікторівна Коднянська ЗОШ І‑ІІІ ст. Житомирського району 9 23,49 18,30 34,34 76,13 ІІІ
Секція «УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА»
Ткачук Марина Олександрівна Озерненська гімназія Житомирського району 11 24,66 18,00 33,34 76,00 ІІІ


Відділення «МОВОЗНАВСТВО»
15-16 лютого 2018 року
Учасник Навчальний заклад Клас За оцінку роботи За контрольну За захист Всього балів Місце
Секція «Українська мова»
Нетикша Вероніка Сергіївна Новогуйвинська гімназія Житомирського району 10 22,84 18,10 39,33 80,27 І


Відділення «ЕКОЛОГІЯ ТА АГРАРНІ НАУКИ»
15-16 лютого 2018 року
Учасник Навчальний заклад Клас За оцінку роботи За контрольну За захист Всього балів Місце
Секція «Екологія»
Коцюк Юлія Сергіївна Озерненська гімназія Житомирського району 10 15,84 25,80 35,34 76,98 ІІІ


Відділення «ЕКОНОМІКА»
17-18 лютого 2018 року
Учасник Навчальний заклад Клас За оцінку роботи За контрольну За захист Всього балів Місце
Секція «МIКРОЕКОНОМIКА ТА МАКРОЕКОНОМІКА»
Мітнічук Богдан Олександрович Новогуйвинська гімназія Житомирського району 11 25,94 23,83 41,01 90,78 І


Відділення «МАТЕМАТИКА»
17-18 лютого 2018 року
Учасник Навчальний заклад Клас За оцінку роботи За контрольну За захист Всього балів Місце
Секція «МАТЕМАТИКА»
Гарічева Катерина Андріївна Озерненська гімназія Житомирського району 10 23,49 14,00 38,67 76,16 ІІІ


Відділення «КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ»
17-18 лютого 2018 року
Учасник Навчальний заклад Клас За оцінку роботи За контрольну За захист Всього балів Місце
Чернорай Владислава Олегівна Новогуйвинська гімназія Житомирського району 10 19,83 24,40 30,99 75,22 ІІІ


Відділення «ФІЛОСОФІЯ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВО»
19-20 лютого 2018 року
Учасник Навчальний заклад Клас За оцінку роботи За контрольну За захист Всього балів Місце
Секція «СОЦІОЛОГІЯ»
Мітнічук Богдан Олександрович Новогуйвинська гімназія Житомирського району 11 28,17 26,50 41,67 96,34 І
Весельська Вероніка Вікторівна Березівська ЗОШ І‑ІІІ ст. Житомирського району 10 22,99 22,50 37,66 83,15 ІІ
Секція «ТЕОЛОГІЯ, РЕЛІГІЄЗНАВСТВО ТА ІСТОРІЯ РЕЛІГІЇ»
Кухарець Вікторія Євгеніївна Сінгурівська ЗОШ І‑ІІІ ст. Житомирського району 11 20,99 18,50 36,67 76,16 ІІІ


Відділення «ІСТОРІЯ»
19-20 лютого 2018 року
Учасник Навчальний заклад Клас За оцінку роботи За контрольну За захист Всього балів Місце
Секція «Всесвітня історія»
Семеонов Ігор Валерійович Садківська ЗОШ І‑ІІІ ст. Житомирського району 11 24,50 23,00 39,34 86,84 І
Секція «Етнологія»
Карпенко Валерія Василівна Озерненська гімназія Житомирського району 11 22,83 17,00 41,67 81,50 ІІ
Секція «Історія України»
Русятинська Анжеліка Олегівна Озерненська гімназія Житомирського району 11 25,17 18,00 42,00 85,17 І
Дем’янюк Олександр Іванович Новогуйвинська гімназія Житомирського району 10 24,66 22,00 37,67 84,33 ІІ
Бабич Анна Володимирівна Вересівська ЗОШ І‑ІІІ ст. Житомирського району 11 23,34 15,50 38,01 76,85 ІІІ


Оновлено: 23.02.2018 — 12:47

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90