Вкотре перші

Цього року Чемпіонат України з Шотокан карате‑до S.K.I.F. проходив на базі Київського політехнічного інституту. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 16‑ти областей України, в тому числі й збірна команда Житомирської області.

Відповідальність за комплектацію збірної команди Житомирщини лягла на президента Житомирської обласної федерації Шотокан карате‑до, президента клубу Шотокан карате‑до «Кемпо» – Олега Сергійовича Мерлушкіна.

Чисельне представництво каратистів додало змаганням гостроти у боротьбі за першість. Однак спортсмени Житомирщини вкотре підтвердили статус кращих, який утримують протягом багатьох років. Наполеглива робота тренерів та спортсменів у підготовці до змагань привели до очікуваного результату. Так, перше місце у командній першості серед хлопців 6‑7 років завоювали представники ДЮКФП  «Орбіта»: Гриневич Богдан, Сьомін Олександр, Юпаткін Нікіта; бронзу отримав Євпак Володимир (вікова категорія 18‑19 років, 65 кг) – тренер О.С. Мерлушкін.

За підсумками Чемпіонату України кожен спортсмен збірної команди Житомирської області виборов призове місце, а загалом команда продемонструвала традиційну підготовленість та високий рівень майстерності, а відповідно й результативності.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90