«Вогник живої віри…»

27 листопада 2018 року учениці Озерянківської загальноосвітньої школи I‑II ступенів Бондарчук Вікторія і Бавенко Олександра взяли участь в обласній краєзнавчий конференції Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна», яка відбулася 27 листопада 2018 року в обласному центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Житомирської обласної ради м. Житомира.

Під час заходу Вікторія та Олександра презентували свою роботу – «Вогник живої віри…», познайомилися з роботами інших конкурсантів, дізналися багато нового про історичне минуле нашої країни, зацікавилися іншими формами і методами пошукової та дослідницької роботи. Більшість учасників конференції взяли участь у майстер-класі, який проводив керівник гуртків Сінгурівської та Озерянківської шкіл Пшеничнюк О.А. Діти спільними зусиллями виготовили Дідуха до різдвяних свят. Бавенко О. і Бондарчук В. є постійними учасниками заходів, які проводить майстер, тому що він мешкає в нашому селі і бере активну участь у національно-патріотичному вихованні школярів.

На заключному етапі конференції переможці отримали грамоти і подарунки. Учасники заходу подякували організаторам за змістовну і пізнавальну інформацію.
 

Заступник з навчально-виховної роботи Озерянківської загальноосвітньої школи І‑II ступенів Ігнатенко П.Є.
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90