За результатами районної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2018»

З метою інформування широкої педагогічної громадськості про новітні досягнення освітян району, поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення творчих вчителів та педагогічних колективів у закладах освіти району було проведено шкільні та районна педагогічні виставки.

Для участі у районній педагогічній виставці подано 110 робіт у 12 номінаціях:

«Управлінська діяльність керівників закладів освіти» – 2 роботи (Новогуйвинська гімназія, Руднє-Городищенська загальноосвітня школа І‑ІІ ступенів);

«Організація внутрішньошкільної науково-методичної роботи» – 6 робіт (Барашівська, Вересівська, Садківська, Сінгурівська, Троянівська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів, Головенківська загальноосвітня школа І‑ІІ ступенів);

«Шляхи реалізації профільного навчання закладу в контексті компетентнісного та діяльнісного підходів» – 1 робота (Озерненська гімназія);

«Нова українська школа: стратегія розвитку» – 1 робота (Троянівська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів);

«Використання інноваційних форм, методів (проектів, практичних занять), засобів навчання, програм в початковій, базовій і повній загальній середній освіті» – 63 роботи (Новогуйвинська (7 робіт), Озерненська (6 робіт) гімназії, Барашівська (2 роботи), Березівська (4 роботи), Василівська (2 роботи), Вересівська (2 роботи), Вертокиївська (4 роботи), Високопічська №1 (1робота), Високопічська №2 (1робота), Глибочицька (4 роботи), Іванівська (2 роботи), Коднянська (1робота), Левківська (8 робіт), Садківська (1 робота), Сінгурівська (2 роботи), Троянівська (2 роботи) загальноосвітні школи І‑ІІІ ст., Глибочанська (1 робота), Головенківська (1 робота), Кам’янська (3 роботи), Озерянківська (3 роботи), Пряжівська (1 робота), Руднє-Городищенська (3 роботи), Черемошнянська (1 робота) загальноосвітні школи І‑ІІ ступенів), Новогуйвинський дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» (1 робота), Озерненський центр розвитку дитини «Сонячний теремок» (1 робота);

«Формування патріотичної особистості як першооснова виховної та позашкільної роботи» – 8 робіт (Новогуйвинська (1 робота), Озерненська (2 роботи) гімназії, Вересівська (2 роботи), Вертокиївська, Садківська, Сінгурівська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів (по 1 роботі);

«Виховна система навчального закладу» – 1 робота (Сінгурівський дошкільний навчальний заклад «Дивограй»);

«Упровадження здоров’язбережувальних інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти» – 7 робіт (Високопічська №1, Іванівська, Коднянська, Садківська, Троянівська (по 1 роботі), Сінгурівська (2 роботи) загальноосвітні школи І‑ІІІ ступенів);

«Авторські підручники, посібники, програми» – 8 робіт (Новогуйвинська, Озерненська гімназії, Черемошнянська загальноосвітня школа І‑ІІ ступенів (по 2 роботи), Високопічська №1, Левківська загальноосвітні школи І‑ІІІ ступенів (по 1 роботі);

«Інновації в організації дослідницько-експериментальної діяльності учнівської молоді» – 8 робіт (Озерненська гімназія, Вересівська, Високопічська №2, Левківська, Садківська (по 1 роботі), Коднянська (2 роботи) загальноосвітні школи І‑ІІІ ступенів, Оліївська загальноосвітня школа І‑ІІ ступенів);

«Упровадження інновацій в навчанні та вихованні дітей з особливими потребами» – 3 роботи (Новогуйвинська, Озерненська гімназії, Високопічська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів №1);

«Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу» – 1 робота (Левківська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів).

Результати участі
закладів загальної середньої освіти району у районній педагогічній виставці
«Сучасна освіта Житомирщини – 2018»
ЗНЗ Кількість
представлених
робіт
НАГОРОДЖЕНІ
Диплом
І ступеня
Диплом
ІІ ступеня
Диплом
ІІІ ступеня
1 Барашівська 3 1 2
2 Березівська 4 1 2
3 Василівська 2 2
4 Вересівська 6 1 1 3
5 Вертокиївська 5 1 1
6 Високопічська № 1 4 1 1
7 Високопічська № 2 2 1
8 Глибочицька 4 2
9 Іванівська 3 3
10 Коднянська 4 1 2
11 Левківська 11 2 5
12 Миролюбівська - - - -
13 Новогуйвинська 12 9
14 Озерненська 13 8 2 1
15 Садківська 5 3 2
16 Сінгурівська 6 1 3 1
17 Троянівська 5 1 1
18 Гадзинська - - - -
19 Глибочанська 1
20 Головенківська 2 2
21 Кам’янська 3 1 2
22 Озерянківська 3 2
23 Оліївська 1
24 Пряжівська 1
25 Руднє-Городищенська 4 1 1
26 Черемошнянська 3 1 1
27 Березинська - - - -
28 Дубовецька - - - -
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90