Захистимо сім’ю всі разом

Інститут сім’ї в Україні переживає складні часи, пов’язані як з економічними, соціально-політичними, так і з духовно-культурними трансформаціями сучасного суспільства.

Освітяни Житомирського району не залишилися осторонь цієї проблематики, саме тому делегація педагогів під керівництвом методиста районного відділу освіти Панової Г.С. стали учасниками Житомирського обласного сімейного форуму «Сім’я в Україні – виклики та завдання», який відбувся 14 листопада 2018 року на базі обласної філармонії імені Святослава Ріхтера, що ставив за мету висвітлення подальшої сімейної політики в Україні.

В обговоренні взяли участь представники ОДА, громадськості, науковці, спеціалісти в області медицини, філософи, освітяни, релігійні діячі, психологи та інші. А формат проведення – від докладів до дискусій та практичних майстер-класів – покликаний якомога ширше розглянути проблематику і надати поради щодо міцного інституту сім’ї, який є підгрунтям всього українського суспільства.

Учасники сімейного форуму висвітлили питання формування сімейної політики, проблеми гендерної ідеології, реалізації жіночого лідерства в сім’ї, сексуальної освіти в сучасній школі. Провідні фахівці розказали про перспективи та виклики, які стоять перед сучасною українською молоддю. Окрім цього, цікавою була тема потенціалу сучасних релігійних спільнот в розбудові інституту сім’ї в Україні.

Усі учасники заходу дійшли згоди в тому, що інститут сім’ї повинен бути пріоритетним у державній політиці та стратегії й ухвалили відповідну резолюцію.
 

Гринь Л.В. – заступник з виховної роботи Коднянської ЗОШ І‑ІІІ ступенів

 
 

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90