Захистити сімейні цінності

В Новогуйвинській гімназії 28 листопада 2018 року відбувся семінар вчителів етики та християнської етики з теми «Моральність – основа всіх людських цінностей». Семінар розпочався виступом методиста відділу освіти Панової Г.С. з теми «Про підсумки участі у виїзному засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями. Про обговорення питання запровадження у закладах освіти предметів духовно-морального спрямування». Присутні з великою цікавістю слухали Галину Станіславівну, яка була учасником обласного сімейного форуму, на якому обговорювались питання побудови щасливої родини, виховання дітей, захисту їх прав, важливих сімейних цінностей.

Методист, крім того, розповіла присутнім про негативні виклики, які створює сучасне техногенне суспільство в моральному вихованні підростаючого покоління, про величезну відповідальність вчителя як вихователя.

Учасники семінару побували на відкритому занятті гуртка з християнської етики в 5 класі «Уміння прощати», яке проводив керівник гуртка Д.П. Терещук. Дмитро Павлович на прикладах життя, прикладах історичних притч, доступно, наочно навчав дітей добру, милосердю, вмінню прощати.

В обговоренні виступали вчителі етики Сінгурівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів З.О. Мацібора, Вересівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів Н.М. Халімончук, Барашівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів Протасевич Г.А. Поділилась своїм досвідом з використання притч на уроках етики та християнської етики досвідчений вчитель християнської етики З.О. Мацібора.

Присутні вкотре переконались, що формування моральних цінностей в сучасному житті є надважливим, адже коли щаслива родина, то й міцна Україна.

Учасники семінару щиро дякують адміністрації гімназії, керівнику гуртка Д.П. Терещенко за якісно підготовлене заняття та створені належні умови для роботи семінару.

 

Даніловська О.Л. – вчитель етики Високопічської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90