Завершено сезон діяльності пришкільних таборів відпочинку

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та з метою охоплення школярів різними формами відпочинку й оздоровлення у закладах загальної середньої освіти Житомирського району у червні 2018 року було продовжено практику організації літніх таборів відпочинку.

Цьогоріч на базі усіх закладів загальної середньої освіти з 29 травня по 15 червня функціонувало 24 пришкільних таборів відпочинку з організацією дворазового харчування та 6‑годинним терміном перебування дітей, а також 22 мовних таборів з поглибленим вивченням іноземних мов без організації харчування зі скороченим терміном перебування дітей.

У пришкільних таборах з організацією харчування відпочило 1512 школярів. У мовних – 566 учнів. З них: 19 дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки, 20 дітей з інвалідністю, 267 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, 108 школярів, батьки яких є учасниками АТО, 329 творчих та обдарованих дітей. Станом на 15 червня 31 дитину оздоровлено в стаціонарних таборах та санаторіях.

У пришкільних таборах було забезпечено належний догляд за дітьми, дотримання режиму харчування, денного відпочинку, прогулянок, проведення відповідної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи. Найбільше дітей залучили до активного літнього відпочинку Новогуйвинська гімназія (325 дітей), Озерненська гімназія (295 дітей), Левківська ЗОШ І‑ІІІ ст. (140 дітей).

Школярі познайомилися з культурною спадщиною, традиціями та звичаями України та країн Європи через цікаві конкурси, ігри та змагання, просвітницькі тренінги з використанням мультимедійних засобів. Виховна робота в таборах поєднала відпочинок, працю, спорт та пізнавальну, естетичну, екологічну, оздоровчу діяльність.

15 червня в закладах освіти пройшли дійства з нагоди закриття табірної зміни.

Відділ освіти висловлює щиру подяку педагогічним колективам за організацію змістовного дозвілля школярів, а дітям бажає безпечного та змістовного відпочинку протягом наступних місяців літа.

Барашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

[згорнути]
Вересівська ЗОШ І-ІІІ ст.

[згорнути]
Вертокиївська ЗОШ І-ІІІ ст.

[згорнути]
Глибочицька ЗОШ І-ІІІ ст.

[згорнути]
Головенківська ЗОШ І-ІІ ст.

[згорнути]
Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.

[згорнути]
Озерненська гімназія

[згорнути]
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ст.

[згорнути]
Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ст.

[згорнути]
Черемошнянська ЗОШ І-ІІ ст.

[згорнути]
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90