Завершився обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Учитель – це не тільки людина, яка викладає свій предмет для учнів, а той, хто наполегливо йде до вершин професіоналізму, щоб власним прикладом навчати і виховувати молоде покоління.

Зростання професійної активності педагогів відбувається через участь у конкурсах фахової майстерності, що активізує творчий пошук педагогів, формує їх професійну майстерність.

Найбільш вагомий конкурс професійної майстерності педагогів – це конкурс «Учитель року».

Завершився обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Цьогоріч вчителі району представляли сучасні технології викладання навчальних предметів, презентували власний педагогічний досвід у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».


Учасниками обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» стали Чернишева Катерина Миколаївна, вчитель Озерненської гімназії, в номінації «Німецька мова»; Гвоздецька Руслана Анатоліївна, вчитель Озерненської гімназії, в номінації «Фізика»; Домалевська Олена Миколаївна, вчитель Новогуйвинської гімназії, в номінації «Фізична культура».

А вчитель Шевчук Валентина Андріївна, вчитель Новогуйвинської гімназії, стала фіналістом обласного туру в номінації «Українська мова та література».

Натхнення, невичерпної снаги для звершення нових задумів на освітянській ниві, дорогі колеги! Хай зерна знань, що сієте ви в душах ваших вихованців, дають лише ростки добра, любові, освіченості.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90